Dominika Nawrocka gościem SZMINKI 2017

Przedstawiamy dzisiaj Państwu sylwetkę jednego z wykładowców II Konwentu Kobiet SZMINKA 2017.

Na zaproszenie mareckiej Księgarni ZiK przyjedzie do nas Dominika Nawrocka, autorka książki „Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”.

Dominika Nawrocka to przedsiębiorczyni i inwestorka, zawodowo związana z branżą marketingową. Prowadzi firmy specjalizujące się w marketingu i wsparciu sprzedaży w internecie. Z powodzeniem wprowadza nowe marki na rynek, inspiruje i wspiera kolejne przedsiębiorcze kobiety.  Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej (studia doktoranckie). Przez10 lat związana z międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowała zespołami konsultantów,a także zarządzała projektami komunikacyjnymi dla ponad 35 polskich i światowych marek.

Pani Dominika jest propagatorką edukacji finansowej dla kobiet.

6 grudnia 2015 roku ukazała się na rynku książka Dominiki Nawrockiej „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet.”

Jest to wyjątkowa publikacja na temat finansów osobistych skierowana do kobiet.

Borykasz się z problemami finansowymi?
Nie wiesz, co zrobić, aby pieniądze nie przeciekały Ci przez palce? Chcesz zadbać o swoją finansową przyszłość?

„Kobieta i pieniądze” jest dla kobiet, które szukają odpowiedzi na tak postawione pytania.

Pani Dominika poprowadzi podczas SZMINKI wykład na temat finansów osobistych. Po wykładzie będzie można zadać jej pytanie na stoisku księgarni ZiK, gdzie także będzie można nabyć wspomnianą wyżej książkę.