Poznajcie wykładowców SZMINKA 2018

Podczas tegorocznej SZMINKI zapraszamy Panie do wysłuchania trzech ciekawych wykładów.

Pierwszy wykład poprowadzi Agnieszka Jelonkiewicz, która od 19 lat prowadzi Akademię Stylu.

Agnieszka jest jedną z pierwszych konsultantek wizerunku w Polsce, historykiem sztuki.  To niestrudzona poszukiwaczka piękna w drugim człowieku – najpiękniejszym, jej zdaniem, dziele sztuki.
Prowadzi Warsztaty Stylu – po to – by oferować uśmiech, gdy zobaczysz się w lustrze.
http://twoj-wizerunek.com/
https://www.facebook.com/AkademiaStyluAgnieszkiJelonkiewicz/
Podczas SZMINKI 2018 opowie o sylwetce Coco Chanel i jej wpływie na modę XX i XXI wieku.

Drugim prelegentem jest charyzmatyczny Marek Wysmułek – publicysta, przedsiębiorca z 20 letnim stażem, właściciel kilku firm, nauczyciel biznesu i rozwoju osobistego, mówca motywacyjny i ojciec 4 córek.

Uczy on, że każdy jest Twórcą swojej rzeczywistości i jest za nią całkowicie odpowiedzialny. Jest ekspertem w zakresie Prawa Przyciągania.” Prowadzi Projekt Od Nova
https://www.facebook.com/OdNowaProjekt/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100000054372692&pnref=lhc

Trzecim gościem SZMINKI jest Agnieszka Bandura, dietetyk kliniczny, coach, mama 18 latka, szczęśliwa żona. Kobieta z pasją, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha to co robi, wierzy w ludzi, wspiera, motywuje pracując na co dzień w gabinecie Dieta Misja Możliwa.

Uważa, że prawidłowe odżywianie będzie medycyną jutra, dlatego jej misją jest zapobiegać chorobom poprzez prawidłowe żywienie.  Nie ma uniwersalnych rozwiązań  ponieważ każdy z nas jest inny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
https://www.facebook.com/dietamisjamozliwa/

My już się nie możemy tych wykładów doczekać 🙂