Klub Kobiet z Pasją rozpoczął działalność

W  środę 9 lipca odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Kobiet z Pasją.  Dlaczego powstaje? Z potrzeby serca? Z nudów? A może z chęci podzielenia się umiejętnościami, czy też z miłości do rękodzieła?

Jakiś czas temu na Forum Mieszkańców Marek ktoś rzucił pytanie „Czy w Markach jest dużo osób, które zajmują się rękodziełem hobbystycznie lub zawodowo?” Odzew przerósł najśmielsze oczekiwania, w krótkim czasie zgłosiła się niemała grupa zainteresowanych kobiet z pasją. Zorganizowania całego przedsięwzięcia podjęła się Beata Sawoń – kobieta pełna  pomysłów, wulkan pozytywnej energii i chęci by coś nowego tworzyć.

Pierwsze spotkanie mkkp 1

Pierwsze spotkanie miało na celu poznanie się nawzajem Kobiet z Pasją. Dlatego opowiadały o sobie, o swoich zainteresowaniach, zdolnościach, dzieliły się wiedzą skąd czerpią inspiracje.  By ubarwić zwykłą rozmowę, każda wykonała z wycinków starych gazet własny „scrap”, który na spotkaniu przybrał formę opowieści o sobie i własnych pasjach. Pasje Pań są przeróżne, od szydełkowania, szycia, robienia na drutach , po scrapbooking, kwiatki ze wstążki, florystykę, fotografię. Znalazły się również Panie, które do tworzenia wykorzystują palety lub butelki plastikowe po wodzie.

pierwsze spotkanie mkkp 2

To wszystko odbywało się w tak miłej atmosferze, że ponad dwugodzinne spotkanie minęło jakby trwało pięć minut. Spotkanie było dobrą formą oderwania się od codziennych obowiązków.

pierwsze spotkanie mkkp 3

Artykuł pochodzi z portalu Tuba Marek www.tubamarek.pl
http://www.tubamarek.pl/aktualnosci/czytaj/190/Klub-Kobiet-z-Pasja-rozpoczal-dzialalnosc